Informace k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví (aktualizováno 30.03.2020)

Vážení rodiče,
na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví (viz příloha níže) zůstane po jarních prázdninách základní škola i školní družina pro vaše děti uzavřena. Výuka bude probíhat v rámci možností pouze přes elektronický informační systém školy (webové stránky, elektronická žákovská knížka), doporučujeme jejich sledování. Budeme tak předávat i další informace k probíhajícímu opatření. Pokyny k ošetřovnému najdete v připojených dokumentech.
R. Farská, ředitelka školy

Oznámení ČSSZ k ošetřovnému
Nové podmínky ošetřovného
Výkaz péče o dítě
Tiskopis – ošetřovné – vystaví a potvrdí škola (rodiče nemusí tisknout), stačí, když si rodiče dítěte do 13 let zažádají (e-mailem nebo přes Bakaláře)
Informace k mimořádnému opatření
Mimořádné opatření – uzavření škol od 11. 03. 2020